تولید پایه چراغ خیابانی چند وجهی
نصب پایه چراغ روشنایی
برج نوری ارزان قیمت
دستک پایه چراغ دکوراتیو با موشکی و سرنیزه

معرفی کامل گروه تولیدی شهر سامان :

گروه تولیدی شهر سامان با هدف طراحی و تولید انواع سازه های فلزی و تجهیزات مبلمان شهری با تکیه بر نیروی جوانی ، علم روز و تجربه بالای جمعی از مهندسان و متخصصان مکانیک و ساخت و تولید فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت در حرکت به سوی آرمانهای خود که همانا ایجاد اشتغال ، تامین نیاز داخلی ، صادرات به کشورهای مجاور و همچنین تاتیرگذاری مثبت در سلامت عمومی جامعه ، علی الخصوص جوامع شهری ، تمام تلاش خود را می کند تا با به کار گیری تمام امکانات و ماشین آلات پیشرفته ، نیروی انسانی متخصص ، به روز بودن در دانش فنی روز دنیا ، در سریع ترین زمان و بالاترین سطح کیفی به بیشترین درجه از رضایت مشتریان خود دست یابد و به این موضوع می بالد که اکثر مشتریان جدید خود را از محل معرفی مشتریان سابق خود به دست می آورد .
برنامه ریزی دقیق ، کنترل و نظارت بر کیفیت ، زمان و هزینه در روند اجرای پروژه ها برای این شرکت ، امری مهم و حیاتی تلقی گردیده و با جدیت تمام دنبال می شود . همچنین ، فراهم آوردن منابع ، تجهیزات ، ماشین آلات ، مصالح و نیروی انسانی ماهر از جمله توانایی های این شرکت در پروژه های اجرایی می باشد .
ما به این نکته اذعان داریم که رگ حیاتی ، بقا ، رشد و شکوفایی هر شرکتی تنها از مسیر رضایت بالای مشتریان آن حاصل می گردد . افتخار همکاری و اعتماد بیش از 1000 مرکز شهرداری ، دهیاری ، سازمان دولتی و غی دولتی به ما ، گواه این مدعاست . حاصل زحمت و تلاش پرسنل شرکت در واحد های فنی مهندسی ، کنترل کیفی ، پروژه ، مالی و اداری و بازرگانی تا به حال ، سبب خلق یک رزومه قوی با بیش از 2300 پروژه روشنایی ، نورپردازی معابر شهری ، پایه پرچم و تجهیزات مبلمان شهری شده است .

جهت آشنایی بشتر با خدمات ارائه شده توسط گروه تولیدی شهر سامان صفحه خدمات می تواند جالب باشد . تعدادی از مشتریان و عزیزانی که به سایت ما مراجعه می کنند سوالات مشترکی با هم دارند ، برای آن دسته از عزیزان صفحه سوالات متداول راپیشنهاد می کنیم .

دیدن نمونه کارهای اجرا شده همیشه می تواند برای کسی که می خواهد کاری را سفارش دهد جالب باشد . برای دیدن نمونه محصولات اجرا شده توسط گروه ما به صفحه اینستاگرام گروه تولیدی شهر سامان  بروید و عکس های مورد نظرتان را ببینید .

وبلاگ سایت گروه تولیدی شهر سامان محلی است خودمانی که علاوه بر آنکه تمام مقالات سایت را به شما به صورت یکجا نمایش می دهد ، می تواند محلی برای گپ و گفت های خودمانی نیز باشد.

و در پایان اگر علاقمندید که کل محصولات تولیدی را به صورت یکجا مشاهده کنید و با انتخاب خود به درون صفحه محصول دلخواه خود بروید ، صفحه محصولات مختص این کار است .

نیمکت سنگی پارکی نانو سمنت پلاست
پایه چراغ یک تکه چند وجهی
تولید مخزن زباله چدنی
تولید پایه چراغ دکوراتیو
 • طراحی سه بعدی محصولات و طراحی نورپردازی

  واحد طراحی شرکت با در اختیار داشتن مهندسین طراح چیره دست در دو قسمت طراحی سه بعدی محصولات با نرم افزارهای تخصصی رشته مکانیک از قبیل Solid works و  Catia و در قسمت طراحی نور پردازی با نرم افزار Dialux آماده طراحی پروژه های اختصاصی شماست .

 • دقت و کیفیت بالا در پروسه تولید

  مجهز بودن به دستگاه برش CNC پلاسما با دقت برشکاری 1 میلیمتر و همچنین دستگاه های جوشکاری CO2 سبب گردید که جوشکاری و برشکاری که مهمترین بخش در فرآیند تولید است ، با کیفیت و دقت بسیار بالایی صورت گیرد .

 • سرعت بالا در تولید و تحویل

  مهیا بودن امکانات و تجهیزات تولید در کارخانه و همچنین مکانیزه بودن سیستم سبب گردید تا مراحل تولید به صورت همزمان به جلو رفته و مدت زمان لازم برای تولید یک محصول را به حداقل برساند و در وقت مشتری صرفه جویی چشم گیری صورت گیرد .

 • تیم مجرب نصب و اجرا

  شرکت دارای تیم نصب و گارانتی مجربی است که آماده خدمت رسانی در سراسر کشور می باشند و این امر در کمترین زمان ممکن اتفاق می افتد . با عنایت به این مساله که ما تمام تلاش جهت ارائه بهترین محصول مطابق با استانداردهای جهانی می کنیم ، ولی در صورتی که نیاز به تیم نصب جهت جابجایی یا تعمیر قطعه ای  باشد ، تمام سعی خود را جهت تسهیل و تسریع این امر خواهیم کرد .

خط مشی گروه تولیدی شهر سامان

گروه تولیدی شهر سامان به عنوان یکی از طراحان و تولید کنندگان خانواده مبلمان شهری اصول ذیل را سر لوحه فعالیت های خویش قرار داده است :

ارتقاء کیفی محصولات

ارتقاء کیفیت محصولات و بهره وری با نگاه به توسعه زیر ساخت ها در راستای دستیابی به ضایعات صفر

توسعه بهره وری

توسعه بهره وری منابع انسانی و مشارکت کارکنان

توان رقابتی

افزایش توان رقابتی شرکت در بازارهای محصول نهایی از طریق ایجاد شایستگی های رقابتی

حفظ سلامت محیط کار

ایجاد محیط کاری سالم و ایمن با تاکید بر حفظ سلامت کارکنان ، پیشگیری و کاهش مصدومات و بیماریهای شغلی آنان و حفظ دارییهای شرکت

حفظ محیط زیست

تعامل سازنده با سازمان محیط زیست به منظور حفظ محیط زیست و تنظیم مصرف منابع
پیشگیری و کاهش آلودگی های زیست محیطی و تولید محصولات دوستدار محیط زیست

افزایش رضایت مشتریان

افزایش رضایت مشتریان در راستای سیاست ارزش نهادن به مشتری و خلق و حفظ مشتریان وفادار

پایه بتنی چراغ پارکی
تولید پایه چراغ درختی
پایه چراغ پارکی صباPK 10 - 2
پایه چراغ یک تکه چند وجهی گالوانیزه گرم