سرچراغی فضای باز گروه تولیدی شهر سامان

مقایسه پایه چراغ  تک درز جوش با دو درز جوش

در فرآیند جوشکاری، استفاده از پایه چراغ یکی از روش‌های مهم است که برای ایجاد اتصالات قوی و مقاوم استفاده می‌شود. این روش به ویژه در صنایع فلزی و ساخت و ساز به کار می‌رود. در این مقاله، قصد داریم پایه چراغ تک درز جوش را با دو درز جوش مقایسه کنیم و به مزایا و معایب هرکدام پرداخته و این دو روش را با یکدیگر مقایسه کنیم.
جوشکاری آرک

مقایسه جوشکاری CO2 با جوشکاری آرک

جوشکاری CO2 و جوشکاری آرک دو روش متداول برای اتصال قطعات فلزی هستند. هر یک از این روش‌ها دارای ویژگی‌ها و مزایا و معایب خود هستند که باید در انتخاب مناسب برای هر کاربرد مدنظر قرار گیرد ...
دکل چراغ گروه تولیدی شهر سامان

دکل چراغ

دکل چراغ در واقع نام دیگر برج های نوری با برج روشنایی است که در ارتفاع 6 الی 30 متر به صورت هد ثابت ، وینچ دستی و با الکتروموتور- گیربکس در گروه تولیدی شهر سامان تولید می شود . این دکلها به وسیله ورق فولادی st37 فولادمبارکه تولید و گالوانیزه می شوند .
تبدیل پایه چراغ لوله ای به دکوراتیو گروه تولیدی شهر سامان

تبدیل پایه چراغ لوله ای به دکوراتیو

تبدیل پایه چراغ لوله ای به دکوراتیو یک روش ساده و موثر برای ارتقاء زیبایی شهری است. با استفاده از پایه چراغ لوله ای و اضافه کردن عناصر دکوراتیو مانند مبله، گلدانی، تبدیل ، موشکی، سرنیزه و ... می‌توانید یک پایه چراغ منحصر به فرد و زیبا بسازید.
شرکت سازنده برج نوری گروه تولیدی شهر سامان

شرکت سازنده برج نوری

شرکت سازنده برج نوری با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و تیم متخصص و مجرب، به طراحی و احداث برج های نوری با کیفیت بالا و ظاهر زیبا مشغول است. این شرکت از مراحل اولیه طراحی گرفته تا اجرا و نصب برج ها، تمامی مراحل را به دقت و با کیفیت بالا انجام می دهد.
نیمکت سنگی پارکی گروه تولیدی شهر سامان

نیمکت سنگی پارکی

نیمکت سنگی پارکی یکی از اجزای اصلی و ضروری در فضاهای سبز شهری و پارک‌ها است. این نیمکت‌ها اغلب از سنگ یا بتن ساخته می‌شوند و به عنوان یک محل استراحت و آرامش برای بازدیدکنندگان و گردشگران استفاده می‌شوند. نیمکت سنگی پارکی علاوه بر ارائه یک محیط زیبا برای نشستن و استراحت، از نظر طراحی و زیبایی نیز مهم است.
پایه چراغ آهنی گروه تولیدی شهر سامان

پایه چراغ آهنی

پایه چراغ آهنی در واقع به همه انواع پایه چراغ های روشنایی در فضای باز شهری گفته می شود . از جمله پایه چراغ چمنی ، پارکی ، خیابانی لوله ای و چند وجهی ، دکوراتیو و ...
چراغ فضای باز گروه تولیدی شهر سامان

چراغ فضای باز

چراغ فضای باز یکی از انواع تجهیزات روشنایی است که در فضای بیرونی مانند خیابان ها، پارک ها، فضای سبز و .... به کار گرفته می شود. این چراغ ها شامل پایه چراغ های خیابانی چند وجهی ، لوله ای ، دکوراتیو ، چمنی و ... است .
پایه چراغ یک تکه چند وجهی گالوانیزه گرم گروه تولیدی شهر سامان

پایه چراغ یک تکه

پایه چراغ یک تکه در دسته پایه های چراغ چند وجهی قرار می گیرد. این پایه ها به اندازه کامل پایه از رول فولاد برش می شوند و در هنگام نصب نیازی به اورلپ ندارند. این مدل از پایه های چراغ به صورت تک درز جوش ساخته می شوند ...
پایه چراغ ترکمنستان دو طرفه گروه تولیدی شهر سامان

پایه چراغ ترکمنستان

پایه چراغ ترکمنستان که غالباً از نوع پایه چراغ های روشنایی گالوانیزه گرم خیابانی است در ارتفاعات ۹ الی ۱۲ متر تولید می شود. اغلب این پایه های روشنایی به صورت چند وجهی یک تکه تک درز جوش با پوشش گالوانیزه گرم یا همان hot dip galvanized با استاندارد Astm می باشد.
روشنایی معابر گروه تولیدی شهر سامان

روشنایی معابر

روشنایی معابر یکی از موارد مهم در امنیت و راحتی شهروندان است. معابر روشن و پرنور، خطرات کمتری را برای افراد به وجود می آورند و احساس امنیت بیشتری را به آنها می دهند. همچنین، می تواند به کاهش جرائم مختلف مانند سرقت و تجاوز کمک کند.
سرچراغی فضای باز گروه تولیدی شهر سامان

سرچراغی فضای باز شهری آلومینیومی رنگ کوره ای

سرچراغی فضای باز به سرچراغ هایی اطلاق می شود که قابلیت نصب در بالای پایه های چراغ چمنی و پارکی دارند. این چراغ دارای شکل های مختلفی هستند مثل مدلهای دیواری ، سرلوله ، آویز و سردری