تولید مخزن زباله پارکی

تولید مخزن زباله پارکی تولید سطل زباله پارکی :

تولید مخزن زباله پارکی یا تولید سطل زباله پارکی در مدلهای متنوع و زیبا در گروه تولیدی شهر سامان انجام می شود . مخازن زباله فلزی پارکی دارای مدلهای متنوعی است که در سه لول یا دسته تولید می شود که در ذیل به تفکیک به توضیح آن می پردازیم .

تولید مخزن زباله پارکی لوله ای تولید سطل زباله پارکی لوله ای :

در تولید مخازن زباله فلزی لوله ای ،از لوله های فولادی با ضخامت های مختلف به همراه زانو جهت تولید بدنه مخزن زباله استفاده می شود . بسته به شکل ظاهری آن ممکن است از خمکاری لوله نیز در این پروسه استفاده شود .

جهت اتصال قطعات در تولید سطل های زباله لوله ای از جوشکاری co2 استفاده می شود . این مخازن از نظر قیمتی ارزان ترین مخازن زباله پارکی هستند ولی از نظر کیفیتی هیچ فرقی با مدلهای دیگر ندارند و به قول معروف اگر طول عمرشون از سایر مدلها بیشتر نباشه کمترم نیست .

ساخت سطل زباله فلزی شهری

تولید مخزن زباله CNC پارکی :

در تولید مخزن زباله CNC پارکی از ورقهای فولادی برشکاری شده توسط دستگاه برش سی ان سی پلاسما استفاده می شود و بغلی این سطلهای زباله در طرح های مختلف و با قوس های زیبا بریده می شود . در تولید این طرح ها دستمان باز است و هر طرح و نقشی که بخواهیم می توانیم روی ورق در بیاوریم و این فرصتی ایجاد می کند که هر کسی بتواند طرح دلخواه خود را برای تولید سطل زباله CNC درخواست کند .

به دلیل دقت بالای دستگاه برش همه مخازن و بغلی آنها هم شکل و هم اندازه در می آیند و دارای لبه های شارپ و تمیزی هستند .

در این مدلها می توان در طراحی سایبان را هم درآورد که آب باران وارد سطل زباله نشود .

تولید مخزن زباله چدنی

مخزن زباله چدنی پارکی :

مخزن زباله چدنی پارکی هم مانند نیمکت پارکی چدنی دارای دو بغلی از جنس چدن می باشد  . این مدل سطل زباله شهری دارای بهترین کیفیت , بالاترین قیمت و بیشترین طول عمر می باشد . تولید مخزن زباله چدنی در گروه تولیدی شهر سامان به طور کاملا تخصصی تولید می شوند . این مخازن دارای یک درپوش جهت ممانعت از نفوذ آب می باشد .

رنگ آمیزی مخزن زباله پارکی :

جهت رنگ آمیزی مخزن زباله پارکی در هر مدلی از رنگ پودری کوره ای استفاده می شود که دارای طیف رنگی وسیع , متنوع و زیبایی است . این رنگ ها حالتهای مختلف شفاف , مات , چکشی و … دارد که بسته به درخواست مشتری روی محصول پاشیده شده و در داخل کوره تا درجه و مدت زمان معینی پخته می شود .

معمولا سطلهای زباله پارکی به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می شوند . بدنه یک رنگ و پاکت رنگ دیگر ولی خوب بر اساس سفارش می شود به صورت تک رنگ هم ساخته شوند .

Summary
تولید مخزن زباله پارکی
Article Name
تولید مخزن زباله پارکی
Description
تولید مخزن زباله پارکی یا تولید سطل زباله پارکی یکی از مواردی است که گروه تولیدی شهر سامان پروسه آن را از قسمت طراحی تا اجرا و تحویل انجام می دهد . در این مقاله در باره پروسه تولید مخزن زباله پارکی صحبت کردیم .
Author
Publisher Name
گروه تولیدی شهر سامان
Publisher Logo