سرچراغی :

سرچراغی های گروه تولیدی شهر سامان مهمترین بخش یک پایه روشنایی از نظر زیبایی و کارایی است . در واقع پایه های روشنایی اعم از مدل های مختلف آن ( پایه چراغ خیابانی ، چراغ پارکی ، چراغ چمنی و … ) از دو بخش عمده تشکیل می شوند : قسمت پایه  و قسمت سرچراغی  . درست است که امروز با تولید پایه چراغ های دکوراتیو و استفاده از آلومینیوم و چدن  ، طراحی های مبتکرانه تر و زیباتری از بدنه پایه ها می بینیم ، اما در کل بیشتر زیبایی و جلوه پایه های روشنایی به سرچراغی آن است . در واقع مهمترین منظور ما از تولید پایه های روشنایی ، نورافشانی محیط پیرامون است که این مهم به وسیله سرچراغی انجام می شود . لذا ، کیفیت ، دوام ، زیبایی ، طرح ، میزان نورافشانی و کیفیت نورافشانی آن اهمیت بالایی دارد .

تولید سرچراغی :

سر چراغی نام های دیگر هم دارد که در بازار ممکن است با این نامها دیده یا شنیده باشید نظیر هد ، سرهد ، کلگی و سرشاخ . این محصول بسته به محل نصب ، انتخاب مشتری ، دکوراسیون محل نصب و … به صورت یک طرفه ، دو طرفه و سه طرفه تولید می شود و قابلیت استفاده در محیط های  درونی و بیرونی را دارد . تنوع بسیار بالا در طرح و متریال ، دست مشتری را در انتخاب باز گذاشته و سلایق مختلف را پوشش می دهد .

تولید سرچراغی در دو جنس فلزی ( فولاد ST37  ) و آلومینیوم دایکاست انجام می پذیرد و از حباب های پلی کربنات ، پلی اکرولیک و پلی پروپیلن نشکن در آنها استفاده می شود . پوشش استفاده شده در تولید سرچراغی عموماً رنگ پودری الکترواستاتیک است که از پلی استر نیز بنا به درخواست مشتری می توان استفاده کرد . این پوشش ها دوام بالایی را در مقابل شرایط جوی و جغرافیایی نامساعد نظیر سرما ، گرما ، باد ، باران ، اشعه  UV  خورشید ایجاد می کند .

مهمترین آیتم در این محصول  ، در کنار ظاهر زیبا و نور پردازی درست ، درجه حفاظت IP65 است که این محصول را در برابر نفوذ آب ، رطوبت ، گردوخاک و نفوذ حشرات به داخل را ایمن می کند .

نصب سرچراغی :

سرچراغی ها بسته به نوع تولیدی آن ممکن است روی پایه قرار بگیرند یا روی دیوار نصب شوند و یا حتی آویزی باشند ، نصب آسانی دارند و عموماً نیاز به تخصص خاصی برای نصب آنها نیست و افراد عادی هم می توانند به راحتی آنها را نصب کنند . برای نصب سرچراغی روی پایه های روشنایی باید گفت که عموماً این محصول جدا از پایه تولید شده و به وسیله پیچ ری پایه زیرین و نگهدارنده خود مستقر می شود .

قیمت سرچراغی :

قیمت سرچراغی به عوامل ذیل بستگی دارد  :

  • نوع سرچراغی ( سرپایه ، دیواری ، آویزی )
  • تعداد شاخه ( تک شاخه ، دو شاخه ، سه شاخه )
  • جنس سرچراغی ( فولاد ST37 یا آلومینیوم )
  • نوع قالب دایکاست آلومینیومی ( از نظر پیچیدگی طرح )
  • نوع حباب به کار رفته ( پلی کربنات ، پلی اکرولیک ، پلی پروپیلن )
  • نوع لامپ به کار رفته در آن
  • نوع پوشش استفاده شده ( رنگ پودری الکترواستاتیک ، پلی استر )

مدلهای سرچراغی تولید شده در گروه تولیدی شهر سامان :

SH 01 , SH 02 , SH 03 , SH 04 , SH 05 , SH 06 , SH 07 , SH 08 , SH 09 , SH 10 , SH 11 , SH 12 , SH 13 , SH 14 , SH 15 , SH 16 , SH 17 , SH 18 , SH 19 , SH 20 , SH 21 , SH 22 , SH 23

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 × 5 =