برج نوری استادیومی پرده ای

برج نوری با هد پرده ای :

برج نوری با هد پرده ای یا برج نوری استادیومی ابزاری اختصاصی و  مناسب برای زمین های فوتبال ، اماکن تاریخی ، فضاهای باز است که با مدیریت کردن مسیر نور از اتلاف نور و انرژی جلوگیری کرده و بازدهی بسیار مناسب و بالایی دارد  و در کلیت برای اماکنی که بخواهیم نور را فقط به یک سمت بتابانیم مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول از نظر شکل ظاهری بدنه سازه ، ضخامت ورق های به کار رفته ، ترتیب و سلسله مراتب قطعات ، نوع هم پوشانی قطعات ، تعداد قطعات ، نوع پوشش ، شابلون ، بولت و فونداسیون به کار رفته دقیقاً مشابه برج نوری تلسکوپی است و تفاوت عمده این دو محصول در نوع هد نگدارنده پرژکتورها و همچنین قابلیت جابجایی هد است .

برج استادیومی - نمونه 2

هد برج نوری با هد پرده ای :

هد  برج نوری با هد پرده ای را می توان به صورت ثابت یا متحرک ساخت ولی اغلب این سازه ها به صورت هد ثابت تولید می گردد . و شکل ظاهری آن همانطور که از نامش پیداست یک مستطیل با کمی انحنا و چندین ردیف جهت نصب و تنظیم زاویه پرژکتورها است و پرژکتورها فقط در یک طرف هد جهت نور پردازی به یک سمت تعبیه و تنظیم می شوند . به جهت تعویض و نصب پرژکتور روی هد سازه نردبانی جهت صعود روی بدنه سازه تعبیه می گردد .

اسلایدر برج های روشنایی

نمونه برج نوری پرده ای یا برج نوری استادیومی

دانلود پی دی اف مقاله برج نوری پرده ای

0/5 ( 0 نظر )