لیست قیمت لحظه ای برج نوری

لیست قیمت لحظه ای برج نوری یا لیست قیمت روزانه برج روشنایی :

لیست قیمت لحظه ای برج نوری رو دارید ؟ می تونید برامون لیست قیمت روزانه برج روشنایی رو بفرستید ؟ امروز برج نوری 12 متری چنده ؟ برج روشنایی 18 متری اگر 20 تا بخوام چند در میاد ؟ فی قیمت برج نوری 25 متری چیه ؟ میشه محاسبه کنید برج نوری 30 متری با این مشخصات چند در میاد ؟ و سوالاتی از این دست در تماسهای مکرر مشتریان عزیز ما بسیار شنیده می شود و همین موضوع ما را بر آن داشت تا مقاله ای در این زمینه بنویسیم و مطالبی را جهت افزایش آگاهی و دانش فنی عزیزان به سمع و نظرتان برسانیم .

واقعیتی که وجود دارد این است که در گذشته نه چندان دور که نرخ ارز نوسان زیادی نداشت و قیمت ورق مدت زیادی تقریباً ثابت بود یا در یک بازه قیمتی محدود باقی مانده بود ، ممکن بود که ما یک لیست قیمت برج نوری تهیه و آن را به مشتریان خوبمان عرضه کنیم تا بتوانند جهت برآورد قیمت پروژه های خود از آن کمک بگیرند .

اما در شرایط کنونی که نوسانات قیمتی مواد اولیه و تجهیزات به صورت روزانه وجود دارد ، تهیه و تنظیم چنین لیستی منطقی به نظر نمی رسد ، چون ممکن است سبب به اشتباه افتادن مشتریان در برآورد هزینه پروژه های در دستشان شود و در هنگام عقد قرارداد و خرید با قیمت جدیدی مواجه شوند .

نکته حائز اهمیت بعدی این است که برجهای نوری یا برجهای روشنایی یک محصول محاسباتی هستند . یعنی یک برج نوری را می توان در یک ارتفاع واحد با چندین قیمت مختلف تولید کرد که همه آن قیمتها درست و اصولی است . در نتیجه در مقایسه و انتخاب شرکتهای تولید کننده سازه های روشنایی نمی توان فقط به قیمت اعلام شده از طرف آنها اکتفا کرد .

قیمت برج نوری

بر طبق آمار گرفته شده از تماس های ورودی جهت استعلام قیمت برج نوری ، بیشترین درخواست قیمت برای برج نوری روی این محصولات بوده است .

این ارتفاعات از برج های روشنایی معمول ترین سازه های تولید شده هستند . اما در صورت تمایل مشتری ارتفاعات درخواستی دیگر نیز قابل ساخت و اجراست . در ارتفاعات زیر 15 متر ، برج های نوری می توانند به صورت دستی وینچی ( هندلی ) – دستی گیربکسی –  الکترو موتور و گیربکس برقی تولید شوند و این بدان معناست که می توان برای یک برج نوری زیر 15 متر به صورت پیش فرض 3 تیپ قیمت محاسبه کرد که این هم می تواند با داشتن مشخصات فنی متفاوت بسته به درخواست کارفرما ، کاربری سازه و محل نصب آن تغییراتی داشته باشد .

در ارتفاعات بالاتر از 15 متر ، برج ها همگی به صورت گیر بکس برقی تولید می شوند که این مسئله قیمت دهی آن را راحت تر می کند ، هر چند که باز نقش مشخصات فنی دقیق پا بر جاست .

لیست قیمت لحظه ای برج نوری را چگونه اعلام می کنید ؟

لیست قیمت لحظه ای برج نوری را می توان به صورت کلی یا جزئی اعلام کرد . اغلب شرکتها قیمت را به طور کامل از ما می پرسند که شامل سازه برج ، فونداسیون ، نصب ، حمل ، پروژکتورها ، کابل و … خواهد شد .

اما توصیه ما به شما این است که این مبالغ را به صورت جداگانه استعلام فرمایید . چون بخشی از این آیتمها را می توانید خودتان به راحتی و با قیمت کمتر از بازار تهیه کنید و از نظر اقتصادی به صرف شماست . اگر نگوییم تمام شرکتها ولی بالغ بر 90% شرکتهای تولید کننده برج نوری یکسری از تجهیزات را از بیرون تهیه می کنند از قبیل کابل ، پروژکتورها و یا خدماتی چون اجرای فونداسیون .

شما به راحتی می توانید با گرفتن مشخصات این قطعات یا نقشه فونداسیون مورد نظر ، آنها را با قیمت پایین تر از بازار تخصصی آن تهیه کنید . این مسئله در مورد اجرای فونداسیون یا تهیه جرثقیل و بالابر در هنگام نصب نیز صدق می کند . اگر شما کمی آشنایی با اجرای فونداسیون داشته باشید می توانید خودتان این کار را انجام دهید یا از نیروهای محلی متخصص جهت اجرای آن و اجاره جرثقیل و بالابر استفاده کنید . این کار هزینه شما را به صورت چشمگیری پایین تر می آورد .

قیمت برج روشنایی

برای استعلام لیست قیمت لحظه ای برج نوری چه اطلاعاتی را آماده کنیم ؟

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اینکه بخواهید اقدام به استعلام قیمت و برآورد پروژه کنید ، اطلاعات ذیل را از پیش آماده کنید و از شکت تولید کننده برج بخواهید تا دقیقاً بر حسب این اطلاعات به شما اعلام قیمت نمایند .

  1. برج نوری مورد نظر با ارتفاع مفید باشد یا غیر مفید ؟ برج نوری مفید به این معنی است که برج شما پس از اورلپ و نصب دقیقاً به ارتفاع مورد نظر شما برسد و این مستلزم این است که مجموع قطعات تولید شده بزرگتر از ارتفاع درخواستی شما تولید شود تا پس از اینکه مقداری از آن اورلپ شد ، به ارتفاع اصلی برسد . اما در برج نوری غیر مفید قطعات دقیقاً بر حسب ارتفاع درخواستی شما تولید می شود ، آنگاه پس از اورلپ شدن ، ارتفاع نهایی کمتر از ارتفاع درخواستی شما خواهد شد .
  2. تعداد تکه های سازه برج چند عدد است ؟ برج نوری معمولاً از تکه های 6 متری چند وجهی ساخته می شود که در هنگام نصب به صورت آنتنی یا در هم رفتگی در هم فیکس می شوند .
  3. ضخامت ورق در تکه ها به چه صورتی باشد ؟
  4. نوع پوشش قطعات رنگی باشد یا گالوانیزه ؟
  5. قطر دهانه پایین و بالای برج چقدر است ؟
  6. سازه برج چند وجهی باشد ؟
  7. چه نوع فونداسیونی ( فونداسیون آماده یا فونداسیون ریختگی ) مد نظر شماست ؟
  8. هد برج دایره ای باشد یا پرده ای ؟
  9. چند پروژکتور و با چه واتی قرار است روی آن نصب شود ؟

با در اختیار قرار دادن این اطلاعات به کارشناسان فروش ، قیمت  ، دقیق و درست محاسبه و در اختیار شما قرار خواهد گرفت . امیدواریم که توانسته باشیم قدری به دانش فنی شما در این مورد افزوده باشیم . شما مشتری عزیز در هر لحظه ای که بخواهید می توانید جهت استعلام قیمت لحظه ای برج نوری و لیست قیمت به روز برج روشنایی با گروه تولیدی شهر سامان تماس گرفته و در جریان دقیق قیمتها قرار بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 19 =